Perfect Skin
Zabieg do cery z niedoskonałościami

To propozycja dla osób, które chcą oczyścić i odświeżyć swoją cerę. Zabieg ten połączony jest z manualnym oczyszczaniem skóry twarzy, a w razie potrzeby, może być rozszerzony o peeling kawitacyjny. Na zakończenie dodatkowo wykonywany jest zabieg odkażający- darsonwalizacja.

Częstotliwość wykonywania zabiegu manualnego oczyszczania skóry powinna być indywidualnie dobierana, w zależności od rodzaju skóry i jej problemów

Zabieg może być wykonywany od 12go roku życia.
Cena zabiegu: 100 zł

Derma Active
Zabieg odmładzający z czynnikiem wzrostu komórek

Zabieg dla cer dojrzałych, po 35 roku życia, z widocznymi oznakami upływu czasu. Zmniejsza ilość i głębokość zmarszczek, przynosi efekt znacznej poprawy wyglądu skóry. Wygładza i ujędrnia skórę, a także poprawia owal twarzy.

Podczas zabiegu za pomocą ultradźwięków wykonywane jest delikatne złuszczanie naskórka. Następnie przeprowadzany jest masaż liftingująco modelujący o przyjemnym, intensywnym charakterze. Podczas masażu stosowane są ruchy modelujące i poprawiające napięcie skóry. Efektem jest zwiększenie ukrwienia, odżywienia i dotlenienia zarówno skóry twarzy, szyi jak i tkanki podskórnej oraz mięśni.

Dla uzyskania najlepszych efektów sugerujemy wykonanie serii 4 zabiegów, z częstotliwością dwóch zabiegów w tygodniu.

Jako zabieg jednorazowy Dermo Active wygładzi, odżywi i napnie skórę. Przyniesie także chwilę relaksu i odprężenia.
Cena zabiegu: 170 zł

Redness Reduce
Zabieg dla cery naczynkowej oraz wrażliwej

Efektem zabiegu jest zmniejszenie widocznych, rozszerzonych naczynek a także ich wzmocnienie i uelastycznienie. Skóra stanie się nawilżona, wygładzona i uelastyczniona a zmarszczki mniej widoczne.

Podczas zabiegu wykonywane jest delikatne złuszczanie naskórka, następnie za pomocą ultradźwięków zostaje wprowadzony w skórę koncentrat z diosminą i hesperydyną, które to intensywnie wzmacniają ściany naczyń krwionośnych. Dla pogłębienia oddziaływania zabiegu, kosmetyczka wykonuje delikatny masaż, nakłada maskę wygładzająco -odżywczą i specjalnie dobrany krem pielęgnacyjny

Dla uzyskania najlepszych efektów sugerujemy wykonanie serii 4 do 6 zabiegów, z częstotliwością dwóch zabiegów w tygodniu.

Jako zabieg jednorazowy REDNESS REDUCE wyraźnie zmniejszy rumień i zredukuje rozszerzone naczynka a także wygładzi i nawilży skórę. Przyniesie także chwilę relaksu i odprężenia..
Cena zabiegu: 180 zł

Collagen Intense
Zabieg na okolice oczu

Zabieg dla cer dojrzałych lub przedwcześnie starzejących się, dla osób ze skórą wrażliwą, z wyraźnie obniżoną elastycznością lub wymagającą odżywienia i pobudzenia.

Zabieg wyraźnie poprawia wygląd skóry, zmniejsza ilość i głębokość zmarszczek, intensywnie i długotrwale nawilża zapewniając skórze ujędrnienie i wygładzenie.
Cena zabiegu: 80 zł

Hydro Lipid System
Zabieg nawilżająco-kojący do cery suchej i wrażliwej

Zabieg zapewnia długotrwałe nawilżenie, łagodzi podrażnienia skóry, wygładza ją i poprawia jej koloryt, a pondato zmniejsza widoczność zmarszczek. Zabieg można łączyć z peelingiem kawitacyjnym
Cena zabiegu: 100 zł

Mikrodermabrazja diamentowa
Zabieg złuszczający

Mikrodermabrazja to proces złuszczania naskórka, pozwalający w łagodny i kontrolowany sposób usunąć jego warstwy powierzchowne. Dzięki mikrodermabrazji przygotowujemy skórę do lepszego wchłaniania preparatów oraz masujemy ją zwiększając mikrocyrkulację. Dokonujemy drenażu limfatycznego, zwiększamy ukrwienie i dotlenienie. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Mikrodermabrazja diamentowa wykorzystuje naturalne właściwości złuszczające diamentów zawartych w głowicach dzięki czemu zabieg jest wykonywany szybko i bezboleśnie, a pożądane efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skóra staję się gładka w dotyku i odświeżona. Z kolejnymi zabiegami usuwane są przebarwienia, blizny, niwelowane są również zmarszczki i rozstępy.
Cena zabiegu: 130 zł

Mezoterapia mikroigłowa
To wyjątkowo skuteczne połączenie technologii medycznej i kosmetycznej polegające na frakcjonowaniu (nakłuwaniu) skóry mikroigłami. Dzięki temu w naskórku powstają „mikrotunele”, które pozostając otwarte przez krótką chwilę, dają możliwość głębokiego wprowadzenia wybranych preparatów o właściwościach określonych przez potrzeby skóry. Poza tym mikro nakłuwanie powoduje powstawanie mini mikro urazów, które prowokują skórę do reakcji naprawczych, będących podstawą odnowy tkanek.

Mezoterapia mikroigłowa dostarcza aktywne substancje w głąb skóry stymulując naskórek oraz reaktywując w ten sposób wszystkie funkcje skóry, w tym ulepszając działanie wszystkich procesów samonaprawczych. To zabieg całkowicie bezpieczny dla pacjenta. Nie ogranicza jego codziennej aktywności.

Przed pierwszym zabiegiem obowiązkowy zakup rollera.

Efekty po zabiegu:

- Zmniejszenie blizn i rozstępów
- Poprawa owalu twarzy
- Wzmocnienie odporności tkanki łącznej
- Odmłodzenie i rozświetlenie skóry
- Zwiększenie elastyczności skóry
- Redukcja zmarszczek

Działanie::

- Stymulacja naskórka
- Natychmiastowy i optymalny transport aktywnych substancji w głąb skóry
- Reaktywacja wszystkich funkcji skóry
- Polepszenie procesów samonaprawczych skóry
- Regeneracja
- Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny

Przeciwskazanie do zabiegu:

Ciąża
Okres karmienia piersią
Alergia
Cukrzyca
Miejscowe stany zapalne (infekcje wirusowe i bakteryjne)
Skóra źle tolerująca iniekcje
Przyjmowanie preparatów przeciwzakrzepowych i Aspiryny
Choroby krwi (anemia, małopłytkowość)
Choroby ogólnoustrojowe (metaboliczne, nowotwory)
Skłonność do bliznowacenia
Terapia Roaccutanem lub jego odpowiednikami
Okres dłuższego nasłonecznienia
Występowanie opryszczki w stanie aktywnym
Trądzik różowaty
Cena zabiegu:250 zł | Cena rollera:50 zł

Mezoterapia bezigłowa
Zabieg złuszczający

Mezoterapia bezigłowa pozwala wprowadzić w skórę substancje aktywne na głębokość niezbędną dla danej procedury zabiegowej.

To nowoczesne, nieinwazyjne i skuteczne rozwiązanie estetyczne wykorzystywane w walce z różnymi niedoskonałościami skóry. Technologia jest wykorzystywana w zabiegach antycellulitowych, zmniejszających rozstępy, a także w terapiach przywracających skórze jędrność, kuracjach regenerujących, nawilżających i odmładzających.

Emitowane przez urządzenie impulsy elektromagnetyczne wywołują zjawisko elektroporacji, czyli otwarcia nowych miejsc, przez które składniki aktywne mogą zostać wprowadzone do komórki. Proces ten następuje na zasadzie "on-off", czyli w tym samym czasie ma miejsce aktywacja i zamknięcie dostępu do wnętrza komórek, dzięki czemu po zabiegu odzyskują one swoje właściwości

Efekty po zabiegu:

Mezoterapia bezigłowa zapewnia regenerację skóry na poziomie komórkowym. Za sprawą bezpośredniego dotarcia z lekiem do źródła problemu estetycznego, metoda zapewnia skuteczne rezultaty w likwidowaniu niedoskonałości skóry. Zwalcza cellulit, likwiduje zwiotczenia, odmładza i widocznie poprawia jej wygląd.

Zabieg wykonuje się w serii od 6 do 10 zabiegów, raz w tygodniu.

Przeciwskazania do zabiegu:

- Ciąża
- Rozrusznik serca
- Epilepsja
- Zmiany trądzikowe.
Cena zabiegu: 200 zł

Studio SunLife

tel. 71 364 50 90 | 782 282 855 (UL.Walbrzyska 24, 52-314 Wroclaw)

Nic nie czyni kobiety piękniejszą,
niż wiara we własną urodę